E-Ticaret Tasarım

E-Ticaret Tasarım

E-ticaret sitenizin web tasarımını size özel olarak hazırlıyor, kampanyalarınıza ait slider, banner, blok bölümleriniz için özel görsel tasarım hizmetleri sunuyor, sitenizin görsel tasarımından sorumlu olarak sizin için doğru olan imajı yansıtabilmek için çalışıyoruz.

Web Tasarım Yenileme,

Kampanyalarınıza Özel Banner...

Devamı...
E-Ticaret Sayfa Yönetimi

E-Ticaret Sayfa Yönetimi

E-ticaret sitenizin yayına açılmasından sonra güncel olarak devamlılığını sağlamak, geliştirmek  üzere çalışmalarda bulunuyor, her süreçte sürekli takip edip geliştirerek sitenizin genel yönetiminden sorumlu oluyoruz. İçerik girişleri, editör hizmetleri, görsel çalışmalar, kampanya çalışmaları, görsel çalışmalar…

Devamı...
E-Ticaret Sipariş Takibi

E-Ticaret Sipariş Takibi

E-ticaret admin paneli üzerinden, almış olduğunuz siparişlerin sevk edilinceye kadarki sistem üzerindeki süreçlerdeki genel takibi yapılarak,  zamanında takip ve geri dönüş işlemleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarda bulunuruz.

Devamı...
E-Ticaret Satış & Pazarlama

E-Ticaret Satış & Pazarlama

Ürünlerinizin alıcılara ulaşmasında doğru satış yolunu saptamak çok önemli. E-ticaret pazarlama, bütçeniz ve hedefleriniz doğrultusunda  size özel kampanya ve pazarlama çalışmalarının tespit ve planlamasını yapıyor, belirlenen hedef doğrultusunda gerekli çalışmalarda bulunuyoruz.

Google Reklamları, sosyal medya reklamları, e-mail marketing, banner reklamları, danışmanlık…

Devamı...
E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi

E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi

E-ticaret müşterileriniz ile daha yakın bir etkileşime geçmek, marka imajınıza değer katmak için tüm sosyal medya mecralarını kapsayan içerik ve iyileştirme çalışmalarında bulunuyoruz.

Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Pinterest, Youtube…

Devamı...
E-Ticaret Seo Çalışmaları

E-Ticaret Seo Çalışmaları

E-ticaret sitenizin bulunabilirlik oranını daha üst seviyeye çekebilme konusunda seo çalışmalarında bulunuyor, sitenize gelen ziyaretçi trafiğini arttırmak için çalışıyoruz.

Başarılı bir çalışma elde edebilmek için optimize edilmiş içerik çalışmaları konusunda hizmet  sağlıyor, ek çalışmalarla destekliyoruz.

Devamı...
E-Ticaret Raporlama

E-Ticaret Raporlama

E-ticaret siteniz için ay içinde sizlere sunulan hizmetlerin dökümü, hedef çalışmalar ile ilgili performans durumları değerlendirmeler halinde detaylı bir rapor olarak tarafınıza sunulur.

Hem teknik açıdan hem de pazarlama performansı açısından hazırlanan bu raporlar ile hedef ve satışlarınızın detaylı olarak değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Devamı...