Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

SiteNano E-ticaret işleyişinde zaman ve süreçten kazanın. İşinize pratiklik katacak ve size zaman kazandıracak kullanım kolaylığı ile çalışma süreçlerinizi hızlandırır. Gelişmiş e-ticaret ürün arama özelliği ile kategori, ürün adı, fiyat… gibi kriterlere göre arama yapabilir, tarih aralıklarına göre ürün yayın durumunu e-ticaret admin paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Devamı...
Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

E-ticaret siparişlerinizin, ilk aşamasından sevkiyat aşamasına kadar tüm süreçlerinin takip ve yönetimini yapabilirsiniz.  Faturalandırma, sevkiyat, kargo, deponuzda bekleyen siparişleriniz, iptal, ve iade siparişlerinize ait detaylı bilgileri            e-ticaret admin panelinden bir kaç tıklama ile yönetebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz oldukça kolay.

Devamı...
Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Birden fazla ödeme sistemi ile aynı anda entegrasyon. E-ticaret sisteminize entegre farklı ödeme sistemleri ile müşterileriniz için en uygun ödeme seçeneğinin tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. 3D doğrulama ile uyumlu tüm banka pos altyapıları, havale, eft, kapıda ödeme, PayPal, iPara,PayU gibi ödeme yönetemleriyle, e-ticaret ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı...
Entegre Sistemleri

Entegre Sistemleri

E-ticaret entegrasyon çözümleri ile zamandan kazanın. Tedarikçi ürün (entegrasyonları,) Muhasebe (entegrasyonları,)  fiyat karşılaştırma (siteleri ile entegrasyonlar), kargo firmaları entegrasyonları. İşinizdeki tüm bilgileri merkezileştirerek, daha hızlı ve güvenli bir veri transferini sürekli kılmak için çalışıyoruz.

Devamı...
Pazarlama Opsiyonları

Pazarlama Opsiyonları

E-ticaret sayfalarımızda çeşitli kampanya özellikleri ile işinizin potansiyelini artıracak farklı satış yolları deneyebilir,  internet mağazanızın hareketli bir satış noktası olmasını sağlayabilirsiniz.

Devamı...
Destek Sistemi

Destek Sistemi

E-ticaret sistemimizin kullanımına dair hazırlanmış olan videolu ve görsel anlatımlarımızdan yararlanabilir, takıldığınız konularda yardım ve destek alabilirsiniz.

Devamı...
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Çalışmalarınıza ait ihtiyaç duyduğunuz konuda telefon ile bizlere ulaşabilir, size bağlı olan müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde uzman ekibimiz ihtiyacını duyduğunuz noktalarda  size çözümler sunacaktır.

Devamı...
Yazılım&Güncelleme

Yazılım&Güncelleme

Kullandığınız yazılımın belli bir süre sonra eski sürüm kalmaması, zamanın gerekli,e-ticaret bilgilerini altyapısında barındırması, rakiplerinden geride kalmaması için teknoloji ve internetin gelişimine eş orantılı olarak geliştiriyor, gerekli güncellemeleri sitelerinize uyguluyoruz.

Devamı...