BLOG   /   Tasarım
Logo Tasarlamak İçin Birkaç Örnek Site

Logo Tasarlamak İçin Birkaç Örnek Site

Logo, firmaların ve kuruluşların geçmişten günümüze kuruluşların güven verebileceği kendine has tasarım ve çizgileriyle firmayı gösteren birer oklardır.Logo tasarlamak bilgi yetenek ve tabiki görsellik ister.

CMSnano web tasarım blog okurları için logo tasarım örneklerinine ait olan birkaç web sayfası'nı sizlerle paylaşmak isityoruz..

Devamı...

Siteniz Responsive Tasarımda Nasıl Gözüküyor ?

Siteniz Responsive Tasarımda Nasıl Gözüküyor ?

İnternet kullanımının her geçen gün yangınlaşması ile birlikte hem cep telefonundan hemde tabletten internete giriş oldukça gelişmekte olup, gün geçtikçe artıyor. Web siteleri artık responsive tasarımlarla kullanıcılarına destek olmak istiyor.

www.cmsnano.com web tasarım sayfamızında responsive tasarım olarak hazırlanmış olup vereceğimiz örnekler ile test edebilirsiniz..

Devamı...

Web Sitesi İçin Olmazsa Olmaz Öğeler

Web Sitesi İçin Olmazsa Olmaz Öğeler

Kurumsal Web Sitelerinde Olması Gereken Özellikler

Firmanız kurumsal ya peki web siteniz ? Son yıllarda en az firmanız kadar web sitenizde  kurumsal olmak zorunda. Birçok müşteri ve müşteri ilşkilerinde sizi daha iyi tanıyabilmek ve içeriğinizi anlayabilmek için firmanızdan önce web sitenizi ziyaret edip sizin hakkında detaylı bilgiye sahip olur. 

Peki kurumsal web siteniz için olmazsa olmaz dediğimiz özellikler nelerdir? Detaylar içeriğimizde mevcut..


 

Devamı...

Reklamınız Google'da Yer Alsın !

Reklamınız Google'da Yer Alsın !

Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı reklamları, kullanıcılara farklı anlarda ulaşır. Kullanıcılar etkin bir şekilde arama yaparken, Arama Ağı reklamınız kullanıcıların aradığı yanıt olabilir. Bununla birlikte, Görüntülü Reklam Ağı'ndaki reklamınızı gören kullanıcılar ise, o sırada sevdikleri bir blog'u okuyor veya video izliyor olabilir. Yani, sunduğunuz şeyi etkin bir şekilde aramıyorlardır. Görüntülü Reklam Ağı'nda teklif vermek, doğru yerde ve doğru zamanda potansiyel müşterilere reklam göstermenize yardımcı olur.

Tıklama oranları (TO) genellikle Görüntülü Reklam Ağı'nda daha düşüktür. Çünkü burada okuyucunun dikkatini çekmek daha zordur. Bu nedenle, yalnızca Görüntülü Reklam Ağı'nda yapılan tıklamalar için Maksimum TBM teklifi belirlemenize olanak sağlamak amacıyla Görüntülü Reklam Ağı'nda teklif verme özelliği kullanıma sunulmuştur. Maliyetleriniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olur ve tekliflerinizin reklamlarınızdan elde ettiğiniz değere uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Devamı...

UX nedir, neden önemlidir?

UX nedir, neden önemlidir?

Ux Tasarım ve Strateji Planlama

Pazarlama anlayışlarının kullanıcı odaklı olarak gelişim göstermesi ile birlikte UX tasarımlarında önemi artmıştır. UX tasarımlar sayesinde kullanıcılara istedikleri ürünleri sunmak için daha verimli süreçler ortaya çıkmıştır. Artık pazarda kimin ne ürettiğinden çok kimin ne kullanmak isteyeceği önemli olmuştur. Durum böyle olunca da UX gibi alanla...

Devamı...