Logo Tasarlamak İçin Birkaç Örnek Site

Logo Tasarlamak İçin Birkaç Örnek Site

Arama motorlarına logo örnekleri yazdığınızda karşınıza binlerce logo çıkacaktır.Fakat daha orjinal örnek çalışmaları görmek,beğendiğiniz çalışmalara puan vermek ve en önemlisi de kendi çalışmalarınızı görücüye çıkarıp diğer tasarımcılara oylatmak isterseniz, bu listemiz tam size göre olacak.

Logopond, liste içerisinde ki en popüler site.Siteye üye olarak kendi çalışmalarınızı gönderebilirsiniz fakat yayınlanmadan önce site yöneticileri tarafından onaylanması gerekiyor.Ayrıca üye olunca diğer üyelerin çalışmalarına yorum atabilirsiniz.
Logomoose’a üye olarak kendi çalışmalarınızı gönderebilir,diğer tasarımlara oy verebilirsiniz.Ayrıca çalışmalarını beğendiğiniz tasarımcılar ile iletişime geçebilirsiniz.
Logofaves’de listedekiler gibi logo tasarımlarını gösterime sunan bir başka web sitesi.Kendi çalışmanızı göndermek için üye olmanız gerekiyor.
Site tasarımı diğerlerine göre daha sade ve şık olan Logospire bir başka alternatif site.Çalışmalarınızı yüklemek ve oylamaya katılmak için üye olmanız istenmekte.
Logo of the day, tasarımcılar için bir ödül sitesi.En fazla oyunu alan tasarım günün logosu seçiliyor.Fiziksel bir ödül yok fakat,kendinizi ve çalışmalarınızı tanıtmak için güzel bir fırsat diye düşünüyorum.